خدمات سئو وبسایت اصولی و استاندارد

خدمات سئو وبسایت

برای ارائه بهترین خدمات سئو به صاحبان وب سایت های شرکتی، خدماتی و فروشگاهی، شش سال تجربه جهانی وبروز .ترین تکنیک ها و روش های بهینه سازی اصولی را گرد آورده ایم تا شما همیشه در صفحه اول گوگل دیده شوید

بهینه سازی داخلی صفحه اصلی و صفحات محصولات

افزایش سرعت وب سایت

کسب رتبه در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی اصلی وب سایت

فرآیند زمانبری می باشد. در صورتی که به سرعت نیاز به بازدید کننده Organic کسب رتبه در گوگل و افزایش بازدید کننده ما استفاده کنید Google Adwords دارید از خدمات

انجام خدمات سئو
 • بهینه سازی در ساختار و کد نویسی
 • انتخاب کلمه کلیدی مناسب
 • لینک سازی مناسب
 • تولید محتوای یونیک و منحصر به فرد
 • ارائه گزارش ماهیانه

خدمات سئو سایت

امروزه، تمامی صاحبان سایت از این موضوع اطلاع دارند تنها در صورتی می توانند به موفقیت برسند و بازدید سایت خود را بالا ببرند که به سئو سایت خود اهمیت بدهند. سئو سایت در چند سال اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. پس از آنکه سایت آمازون بیست کتاب را در بستر اینترنت به فروش رساند، بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفتند تا با راه اندازی سایت های فروش کالاهای خود را به مشتریانشان عرضه کنند. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای سئو سایت خود از سئوکاران کمک بگرید، ممکن است در این زمینه سوال بپرسید که خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می شود. در ادامه این گزارش به موضوع خدمات سئو سایت می پردازیم و شما را با .این موضوع آشنا می کنیم

طراحی سایت و خدمات سئو سایت

بسیاری از افراد تمایل دارند وقتی می خواهند کسب و کار اینترنتی خود را راه بیاندازند، از ابتدا کار را به صورت حرفه ای و اصولی انجام دهند. به همین دلیل طراحی سایت خود را به افراد متخصص می سپارند. این امر سبب می شود تا از همان ابتدا کدهای سایت به خوبی نوشته شود و در روند بالا آمدن سایت مشکل خاصی پیش نیاید. پس از آن خدمات سئو سایت آغاز می شود و سایت از همان ابتدا سایتی اصولی و استاندارد است. تحقیقات نشان می دهند وقتی سایتی از ابتدا به خوبی بالا می آید، در زمان بسیار کمتری به رتبه های نخستین .گوگل می آید و این امر به افزایش سود و درآمد کسب و کار کمک می کند

خدمات سئو 

پس از ایجاد وبسایت، برای رونق گرفتن هر کسب و کاری، دریافت خدمات سئوی سایت  در موتورهای جستجو ضروری است تا ترافیک وب سایت افزایش یابد و مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. از آنجایی که اکثر کاربران از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت مورد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین ابزار ارگانیک برای جذب بازدیدکننده، بهبود خدمات سئوی وب سایت به منظور افزایش رتبه و تعداد بازدید از وب سایت و صعود به صفحه اول است. ساختار مناسب در کنار افزایش بازدید از سایت و رتبه بهتر سئو و الکسا، باعث جذب بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتری می شود و باعث رونق بیشتر کسب و کار می شود. 

بهینه سازی سئو یک وب سایت، اجرای تکنیک های هوشمند برای افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل است که باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود. مواردی که بر سئو و بهینه سازی وب سایت تاثیر می گذارند را می توان به دو دسته اصلی خدمات سئو داخلی و بهینه سازی خارجی تقسیم کرد. به طور کلی عوامل مهم سئوی داخلی یک وب سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کدنویسی، سرعت بارگذاری صفحه، ساختار صفحه، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار دادن محتوا در صفحه و …) و محتوای سایت و در نهایت کلمات کلیدی مورد استفاده در محتوای سایت.

هزینه خدمات سئو 

یکی از مسائل اصلی در اجرای یک سرویس سئو قیمت  و هزینه خدمات سئو آن است که هرکس بنا به سلیقه و سبک کاری خود تعرفه را تعیین می کند و این بی ثباتی برای مشتریانی که اطلاعات تخصصی زیادی در این زمینه ندارند آزاردهنده است. برای محاسبه قیمت سئو، کلیدواژه های شما مبنای کار هستند و با توجه به اینکه قصد دارید به جایگاه خوبی برای کلمات و عبارات دست یابید، هزینه و البته زمان مشخص می شود. در برخی از پروژه ها تنها تولید محتوای صحیح و حرفه ای است که وظیفه کسب رتبه های بالا را بر عهده دارد، اما هر چه سطح رقابت گسترده تر و سخت تر می شود، نیاز به استفاده از روش های پیشرفته و پرخطر بیشتر می شود. با توجه به ریسک و مسئولیتی که برای رساندن پروژه به موقعیت های مورد نظر وجود دارد، شرکت های سئو هزینه و زمان بندی را اعلام می کنند. برای کاهش هزینه های سئو، ابتدا باید از برنامه شلوغ خود کمی وقت بگذارید و در مورد آن مطالعه کنید.

انجام خدمات سئو 

عوامل زیادی برای بهینه سازی یک سایت وجود دارد که تیم خدمات Seo با بررسی مداوم منابع خارجی و البته با استفاده از تجربیات به دست آمده از پروژه های قبلی و در یک بازه زمانی معقول، استراتژی سئو سایت شما را برنامه ریزی می کنند. طبق تعریف سئو، قرار دادن وب سایت شما در بالای نتایج گوگل با کلمات کلیدی مناسب می تواند ترافیک هدفمند و بسیار ارزشمندی را به وب سایت شما برساند و در نهایت منجر به فروش و درآمد بیشتر برای وب سایت شما شود که همه این ها مستلزم انجام خدمات سئو در سایت شما میباشد. برای اکثر شرکت ها، موتورهای جستجو مهمترین راه برای جذب کاربران به سایت خود هستند. کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو به وب سایتی می رسند معمولاً برای هدف خاصی وارد وب سایت می شوند. این هدف کاملاً به هدف جستجو بستگی دارد و به عنوان مثال می تواند فقط کسب اطلاعات یا حتی خرید یک محصول باشد.

خدمات سئو سایت حرفه ای

امروزه با رواج بیشتر استفاده از تلفن های هوشمند و اینترنت، کاربران بیش از هر زمان دیگری به استفاده از خدمات اینترنتی وابسته شده اند. به طوری که نه تنها از گوگل، بلکه از سایت ها و شبکه های اجتماعی بی شماری برای یافتن خدمات، کالاها یا اطلاعات مورد نیاز خود استفاده می کنند. بنابراین خدمات سئو سایت حرفه ای و بهینه سازی وب سایت برای سایت های اینترنتی ضروری است. زیرا کاربران از طریق منابع اطلاعاتی قابل اعتماد خود جستجو می کنند. یکی از معتبرترین منابع اطلاعاتی در مورد کاربران، موتور جستجوی گوگل است که معیارهای متعددی را برای رتبه بندی بهترین سایت ها تدوین کرده است. گرافیک جذاب و پشتیبانی مناسب سایت، سرعت لود بالا و تصحیح خطای سایت از مواردی است که در سئو سایت بسیار مهم است. اما هر چقدر هم که وب سایت شما حرفه ای باشد، اگر در بالای نتایج جستجوی گوگل نباشد، تاثیری در توسعه کسب و کار شما نخواهد داشت. به همین دلیل بهتر است با سفارش خدمات سئو، رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید. کارشناسان بهینه سازی وب 24 مرحله گام به گام بهینه سازی وب سایت را به زبان ساده در اختیار شما قرار می دهند تا سایت شما را از نظر سئو ارزیابی کنند و در صورت مواجه شدن با مشکل به بهترین شکل ممکن به شما کمک کنند.

خدمات سئو حرفه ای شامل چه فعالیت هایی است؟

 • تحقیق کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا بر اساس آن؛
 • URL صفحه سئو؛
 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در تگ های عنوان؛
 • بهبود تجربه کاربری (UX) و رابط کاربری (UI)؛
 • سئوی تصاویر و استفاده از تگ های جایگزین مناسب برای تصاویر.
 • استفاده از عکس ها، فیلم ها، اینفوگرافیک ها در صفحات فرود.
 • وضعیت میزبانی را از نظر سرعت، در دسترس بودن و امتیازات مورد توجه Google بررسی کنید
 • سرعت بارگذاری صفحات مختلف سایت را بررسی کنید
 • اندازه گیری زمان به روز بودن سایت (در دسترس بودن) برای کاربران
 • کنترل لینک های داخلی و خارجی و حذف لینک های خراب
 • اطمینان از ساختار صحیح URL در سایت سئو؛
 • کنترل جریمه های احتمالی از طرف گوگل
 • اضافه کردن نقشه سایت صحیح به مدیر وب سایت؛
 • افزودن ریچ اسنیپت به صفحات فرود مهم؛
 • افزایش تبدیل وب سایت (CRO)؛
 • تغییر کدهای HTML و CSS وب سایت 
 • تجزیه و تحلیل و نظارت بر رقبا؛
 • طراحی سایت حرفه ای به همراه بهینه سازی وب سایت حرفه ای;
 • تولید محتوای منظم بر اساس سئو حرفه ای؛
 • تشخیص و تصحیح خطاهای سایت در وبمستر (خطاهای خزیدن);
 • پاسخگویی سایت؛
 • محافظت از سایت با HTTPS؛
 • خدمات سئو خارجی مانند ارسال مهمان در سایت های مرتبط؛
 • پیوندهای داخلی و خارجی موثر؛

با توجه به اینکه بیش از 85 درصد از بازدیدهای وب سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می شود، بدون شک یکی از مهم ترین راه های افزایش بازدید، بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت است. این سوال زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم اکثر بازدیدکنندگان ورودی هدف موتورهای جستجو هستند و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.با توجه به هزینه کمتر بهبود سئو نسبت به سایر روش های بازاریابی و تبلیغات و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت اندازه گیری واضح روند و نتایج کار، می توان آن را بهترین سرمایه گذاری در تبلیغات و بازاریابی دانست.