تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی امروزه توانسته روند قابل توجهی را دنبال کن. به این دلیل که در حال حاضر گوشی موبایل یکی از جذاب ترین و در دسترس ترین رسانه های دیجیتالی است که در دسترس بسیاری از افراد قرار دارد و شما می توانید تبلیغات این چنینی را به راحتی با یک بازدهی بالا در نظر بگیرید. هر نوع تبلیغ که شما به واسطه موبایل و تبلیغات خود انجام دهید را  می‌توان در گروه تبلیغات منحصر به موبایل در نظر گرفت؛ چرا که امروزه موبایل یکی از کانال های ارتباطی بسیار قوی محسوب می‌شود که می‌تواند به راحتی مخاطب را به سمت هدف سوق دهد و اگر شما از انواع سایت ها و اپلیکیشن های موبایل استفاده کنید، می توانید نتیجه قابل قبولی را دریافت نمایید که استفاده از انواع پادکست، متن و یا حتی انواع فیلم های فلش در این تبلیغات می تواند به شما به نحو احسن کمک کند تا به هدف خود کسب وکار آنلاین و بازاریابی برسید.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی چه مزایایی دارد؟

امروزه با پیشرفتی که ما در حوزه فناوری و تکنولوژی مشاهده می کنیم استفاده از تبلیغات موبایلی می تواند مزایای فوق العاده زیادی داشته باشد، که این مزایا هر کدام به شکل ویژه خدمات را به نمایش می‌ گذارد و شما در این بین، باید توجه داشته باشید که از هر کدام از این مزایا به چه شکلی و گونه  برای شما به بهره مندی بیشتر کمک می کند.در ابتدا اولین مزیت را می‌توان یک بازار توسعه یافته و رو به رشد معرفی کرد؛ چرا که دیگر امروزه مانند قدیم استفاده از انواع کامپیوتر آنچنان بازدهی ندارد و بسیاری از مردم بیشترین زمان خود را با انواع گوشی های موبایل سپری می کنند و به همین دلیل است که شما می توانید از تبلیغات موبایلی به نحو احسن در حال حاضر استفاده کنید.

 به خاطر داشته باشید که اگر به رشد و توسعه و مهمتر از همه پیشرفت فکر می کنید، باید این تبلیغات را به صورت اصولی دنبال کنید. با دسترسی همه جانبه در هر زمان و مکان نباید ین نکته را از یاد ببرید که شما به واسطه تبلیغات موبایلی به راحتی می توانید به بهترین شکل ممکن برای تبلیغات خود نتایج قابل قبولی را به وجود آورید و این شانس را داشته باشید که در هم موقعیت مکانی و در انواع زمان های خاص به بهترین شکل ممکن از موبایل به خاطر دسترسی قوی که دارد استفاده کنید.

 

 اما مقرون به صرفه بودن این تبلیغات از جمله نکات مهمی است که نباید آن را نادیده گرفت؛ چون که برای هر نوع تبلیغاتی اصولا شما باید هزینه خاصی را در نظر بگیرید. اما برای این تبلیغات با این مسئله همخوانی ندارد و شما با یک هزینه بسیار کمتر می توانید به فروش بیشتر و کسب درآمد بالاتر بیاندیشید و نسبت به تبلیغات سنتی صددرصد تبلیغات موبایلی بسیار مقرون به صرفه تر است.

  یکی دیگر از مزیت‌های تبلیغات اینچنینی تعاملی است که شما می‌توانید با مشتری برقرار کنید؛ چرا که با استفاده از گوشی موبایل شما در رسانه‌های اجتماعی فعالیت دارید و این چنین در انواع کمپین های تبلیغاتی و بسیاری از روش های تبلیغات کلیکی می‌توانید سهیم شوید و این گونه است که ارتباط و تعامل شما به مشتری به زیباترین شکل ممکن مورد توجه قرار می‌گیرد.

تبلیغات موبایلی

چگونه با تبلیغات موبایلی به کسب وکار انلاین کمک کنیم؟

سوالی که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار به وجود می‌آید این نکته است که تبلیغات موبایلی چگونه این قدرت را دارد که بتواند در کسب و کار، رشد و توسعه ای قابل قبول را ایجاد کند. توجه داشته باشید که شما باید به این نکته دقت کنید که به واسطه برندسازی با نمایش تبلیغات صددرصد کاربر می‌تواند با محصولات آشنا شوند و به خرید آن اقدام کند که این اقدام می‌تواند به ثبت نام و عضویت در وب سایت به اپلیکیشن مورد نظ مربوط باشد.

 اما در این بین، تبلیغات موبایلی می‌تواند بسیار کارآمد تر عمل کند؛ چرا که به راحتی در دسترس افراد قرار می گیرد و می‌تواند به واسطه راهکارهای مختلفی مانند فضای مجازی و یا هر روش دیگری تبلیغات گسترده تر را به نمایش بگذارد. انواع اپلیکیشن های رایگان بدون هیچ گونه پرداخت خاصی به راحتی می توانند در فضای موبایل تبلیغات قابل قبولی را به نمایش بگذارند تا دیگران نیز به کسب درآمد بسیار عالی بیندیشد.

سخن پایانی

اما به واسطه تبلیغات موبایلی می توان از تبلیغات ویدیویی مبتنی بر پاداش، تبلیغات پیش نمایشی، تبلیغات هم نما و تبلیغات بینابینی به راحتی استفاده کرد که در مورد تبلیغات ویدیویی مبتنی بر پاداش این مدل تبلیغات برای اپلیکیشن هایی است که استفاده از آن با پرداخت درون برنامه همراه است به گونه‌ای است که با تماشای یک ویدیوی کوتاه مانند ویدیو های تبلیغاتی برای اینکه که به صورت کامل بتوان ویدیو را نمایش داد، باید پرداخت انجام شود و تبلیغات بینابینی زمانی که مخاطب از اپلیکیشن استفاده می‌کند و بدون این که حق انتخاب داشته باشد این تبلیغات رویت می‌شود و اما تبلیغات پیش نمایشی امروزه بسیار با آن مواجه می شوید تبلیغات کمتر از ۲ دقیقه ای است که قبل از نمایش یک محتوا مورد توجه قرار می گیرد. و تبلیغات هم نما به آن دسته از تبلیغاتی گفته می‌شود که می‌تواند ظاهر تبلیغ داشته باشد و این چنین مشتری را جذب کند اما در ظاهر بیشتر با جذابیت بصری خود می‌تواند کاربر را ترغیب تا از خدمات استفاده نمود. ما در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات قابل قبولی را در مورد تبلیغات موبایلی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.