مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو ایران سایت

این دسته از سوالات در ذهن بسیاری از صاحبان سایت یا کسانی که سئوی سایت را بر عهده دارند مطرح می شود. برای پاسخ به این سوالات باید از کسانی که در این زمینه آگاهی دارند، کمک بگیرید. در این زمینه مشاوره سئو می تواند برای شما راهگشا باشد. شما می توانید مشکلات سایت خود را از ایتن طریق برطرف کنید. این مقاله می خواهد تمام اطلاعاتی که شما در این خصوص به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد.

چه مشکلاتی در سایت من وجود دارد که زیاد دیده نمی شود؟

چگونه نرخ آن را افزایش دهم؟

چرا با داشتن محتوای زیاد باز هم بازدید از سایت من کم است؟

آیا تا به حال واژه سئو به گوشتان خورده است؟ امروزه کمتر کسی را می توان یافت که درباره سایت اطلاعات اولیه داشته باشد ولی در مورد SEO چیزی نشنیده باشد.

مشاور سئو و تیم او چه وظایفی را بر عهده دارند؟
 • کسب جایگاه مناسب و ارتقای رتبه سایت در گوگل
 • توانایی بهینه سازی صفحات سایت مانند یافتن و یا ادغام کلمات کلیدی
 • بررسی تگ های هدینگ و ساختار بندی سایت
 • شناخت لازم سیستم های مدیریت محتوا CMS ها و نکات ابزاری آن ها
 • شناخت لازم سیستم های مدیریت محتوا CMS ها و نکات ابزاری آن ها
 • روش استفاده از ابزارهای سئو و جستجوگر
 • ساختن لینک از سایت های مشابه که رتبه آن ها در گوگل از ما بالاتر باشد.
 • بررسی کلمات کلیدی مثلا یافتن کلمات کلیدی با رقابت کمتر و سودآوری زیاد
 • نقشه برداری کلمات کلیدی و اختصاص هر کلمه به صفحات و سازماندهی آن ها
 • مدیریت و بررسی کلی سایت، مشکلات ظاهری سایت، ایندکس شدن یا نشدن آن، کدها و غیره
 • شناخت بهترین روش سئو، کلاه سفید و کلاه سیاه و انجام کار بر طبق موارد سئوی کلاه سفید
 • ارتقای رتبه سایت در گوگل، به طوری که جزء 10 لینک اول در نتایج جست و جوی گوگل شود.
 • بهبود بازدید صفحه و افزایش آن، افزایش مدت حضور کاربر در صفحه
 • تشخیص و رفع برخی موارد فنی سئو سایت مانند: خطای لینک شکسته، خطای سرور، قابلیت تشخیص محتواهای کپی و جلوگیری از انتشار آن، درج نقشه سایت و همینطور درج لینک های مهم در آن.
 • تمرکز کردن بر روی جستجو و سئو در موبایل
 • دانش و تجربه میزبانی وب و دامنه و راهنمایی ها در این زمینه مانند سرور
 • شناخت و بهره گیری از شاخص های کلیدی عملکرد

نکاتی درباره اهمیت یک مشاور سئو

همانطور که گفتیم یک مشاور سئو با استفاده از دانش، تجربه و امکاناتی که در اختیار دارد، سایت را به اهدافی که مد نظر مدیر است می رساند. البته باید گفت که یک سئوکار .صرفا بر اساس دانش و تجربیات خود نمی تواند سایت را به موفقیت کامل برساند و باید در این مسیر کارهای مختلفی انجام دهد مثلا یک سایت ممکن است درباره کلمه های کلیدی دشوار در برخی مواقع، با چندین سایت در حال رقابت باشد ولی سئوکار متوجه این امر نشود. این موضوع یکی از معضلات .مدیران و صاحبان سایت است و هزینه های زیادی را به دنبال دارد این هزینه های بالا و نتیجه نگرفتن از آن در برخی مواقع، مدیران را وادار می کند که اولویت سئو را در دوره هایی از برنامه کاری خارج کنند. بنابراین باید یک مشاور سئو در .بسیاری از موارد آگاهی های لازم و کافی را داشته باشد و در جهت رفع نقایص فعالیت کند. به شرح وظایف مشاور سئو در قسمت بعدی می پردازیم

مشاور سئو تلفنی و آنلاین

شاید اولین سوالی که ذهن شما‌ را به خود مشغول کند ، این باشد که مشاور سئو کیست؟ وظایفی که مشاور سئو انجام می دهد ، شامل چه چیز هایی می شود ؟ اگر به دنبال پاسخی برای این پرسش ها می گردید ، همراه ما باشید. در واقع مشاور سئو ، شخصی است که برنامه ها و استراتژی های مناسب برای بهبود کیفیت یک سایت را میچیند. استراتژی سئو (که به آن رویکرد سئو نیز گفته می شود) ، فرآیند برنامه ریزی و اجرای مراحل طراحی شده برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجوی ارگانیک است. یک مشاور سئو خوب ، تمامی مراحل و برنامه های لازم برای ارتقای سطح فنی یک سایت را به کار می گیرد و آن را به بهترین نحو به پیش می برد. استراتژی سئو ، فرآیندی است که وقتی می خواهید ترافیک ارگانیک بیشتری به دست آورید ، از آن پیروی می کنید. به عنوان مثال ، مشاوری که از آن درخواست راهنمایی کرده اید ؛ ممکن است چند کار را پیش روی شما بگذارد. به عنوان مثال ، اولین قدمی که نیاز است تا برای سئو سایت خود بردارید ، تهیه فهرستی از کلمات کلیدی مناسب می باشد. در واقع مشاور سئو ، نقش هدایت کننده و برنامه ریز پروژه را دارد و از علم و دانش خود ، جهت ارتقا و پیشرفت سایت استفاده می کند. شخصی که نقش مشاور را بر عهده دارد ، ممکن است در قدم دوم ؛ صفحه اول گوگل را تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس آن شر‌ع به برنامه ریزی های جامعی بکند. به طور کلی ، بهره گیری از یک کاربلد و سئوکار همه فن حریف ، می تواند نقش بسیار موثری در پیشرفت و بالا رفتن رتبه صفحات شما داشته باشد.

خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو سایت ، به انواع مختلفی تقسیم می شود و هر یک از آن ها ، نقشی موثر در بهبود صفحات وب سایت مورد نظر خواهد داشت. مشاورین سئو با  تجزیه و تحلیل صفحه اول گوگل و انتخاب بهترین راه حل ها ، می توانند کمک شایانی کنند. برنامه ریزی انجام شده توسط مشاورین متخصص سئو ، می تواند شامل ترتیب های مختلف و استراتژی های مختلف باشد. از بهینه سازی درون صفحه ای گرفته تا بهینه سازی برای هدف جستجو. یکی دیگر از خدمات مشاوره سئو سایت در خصوص ارتقا آن ، شامل طراحی محتوا های مختلف می شود. مشاور سئو ، با توجه به تجربه و دانشی که دارد ، بر روی تولید محتوا های مختلف تمرکز می کند. به عنوان مثال ؛ فونت ، شکل و تعداد کلمات محتوای متنی را برنامه ریزی کرده و سایت را بر مبنای یک نظم خاص پیش می برند. بکارگیری محتوای تصویری ، ویدیویی و متنی ؛ می تواند جزئی از برنامه هایی باشد که مشاور سئو آ‌ن را ارائه می دهد. در مرحله آخر نیز ، برنامه ریزی خود را با ایجاد پیوند هایی به صفحات سایت های دیگر به سرانجام می رساند. موارد ذکر شده فوق ، جز اصلی ترین خدماتی است که مشاورین سئو به شما ارائه می دهند.

مشاور سئو کیست؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مشاور سئو کیست ؟ در واقع افرادی که از علم و دانش بالایی در حوزه سئو برخوردار هستند ، می توانند نقش مشاوره ای داشته و ما را در ارتقای سایت هدایت کنند. هدف نهایی بهره گیری از مشاور سئو ، بهبود محتوا های موجود در سایت و به روز کردن آن ها است. افرادی که خود را در نقش مشاور سئو معرفی می کنند ، باید سابقه بالایی در این حوزه داشته و علم خود را بروز نگه دارند. به طور کلی می توان گفت که بخش اعظمی از فراگیری مبحث سئو را ، مشاورین سئو تشکیل می دهند. این افراد با داشتن دانش بالا و تجربه کافی ، گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد یک برنامه ریزی مدون می باشند. برای اینکه در حوزه سئو و موتور های جستجو حرفی برای گفتن داشته باشیم ، باید از افرادی که تخصص کافی در این حوزه داشته و این راه را قبلا رفته اند کمک بگیریم. نقش پررنگ مشاور سئو در اینجا مشخص می شود. حتی اگر یک کسب و کار اینترنتی نیز راه اندازی کنیم ، باید از مشاوره ها و اطلاعات افراد با تجربه بهره بگیریم. در‌این صورت ، ممکن است با شکست روبرو شویم.

وظایف مشاور سئو چیست؟

تحقیق کلمات کلیدی ، معمولاً اولین گام در هر استراتژی قانونی سئو می باشد. در این قسمت ممکن است سوالی ذهن شما را درگیر کرده باشد ؛ وظایف مشاور سئو چیست ؟ مشاور سئو ، کسی است که اطلاعات کافی از سیستم موتور جستجوگر گوگل دارد و می توانید بهترین اقدامات را برای سایت ما انجام دهد. به عنوان مثال ، مشاور سئو درباره تفاوت های کلمات کلیدی اطلاعات جامعی دارد و می داند که بار رقابتی در کدام یک از کلمات کلیدی بیشتر بوده و در کدام یک ، کمتر می باشد. کلمات کلیدی بلند تر (معروف به کلیدواژه های دم بلند) ، نسبت به واژه های کلیدی دم کوتاه ، بار رقابتی کمتری دارند. وظیفه مشاورین سئو ، این است که تمامی این مطالب را به صورت کامل اشراف داشته باشند و در ارتقای صفحات سایت ، از آن بهره ببرند. مشاوران سئو ، زمانی که بهترین کلمات کلیدی را پیدا کردند ، به سراغ تجزیه و تحلیل رقبا می روند. همانطور که میدانید ؛ بهترین راه برای پیروزی ، داشتن شناخت کافی از رقبا می باشد. 

خدمات مشاوره سئو

جهت اطمینان از اینکه وب سایت شما ، برای ترافیک موتور های جستجوی ارگانیک موقعیت خوبی دارد ؛ لازم نیست مدرک کارشناسی ارشد در سئو را داشته باشید. می‌ توانید با بهره گیری از خدمات مشاوره سئو و دستیابی به بهترین روش های ممکن ، سایت خود را ارتقا دهید. شما نمی توانید به پیشرفت زیادی دست پیدا کنید مگر اینکه بدانید که بازار هدف شما ، از چه کلمات کلیدی برای یافتن راه حل های مشکلات خود استفاده می کنند. تمامی این امور ، بر عهده کسی نیست جز مشاور سئو. نکته کلیدی در اینجا ، این است که از حس بازاریابی خود استفاده کنید و محتوای جذابی را ایجاد کنید که برای بازار هدف شما جالب باشد. محتوای ارزشمند ، شامل محتوایی است که به سوالات موجود در ذهن خریداران پاسخ می داده و اطلاعات کافی را در اختیار آن ها قرار می دهد. خدمات مشاوره سئو ، کمک می کند تا تمامی راه ها و روش های نوین را بکار گرفته و جهت پیشرفت و صعود سایت خود استفاده کنید. یکی از نکات مهمی که مشاورین به سئو به شما گوشزد خواهند کرد ، این است که سعی کنید به طور طبیعی از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. این حرف به چه معناست ؟ یعنی سعی نکنید صفحات خود را پر کنید و بار ها و بار ها از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. تمامی این موارد ، بخش کوچکی از خدمات مشاورین سئو به شمار می رود.

مشاوره تلفنی سئو

تا به اینجای کار ، سعی کردیم مسئولیت ها و وظایف کلی مشاورین سئو را بیان کنیم. فهمیدیم که مشاور سئو ، شخصی است که علم و اطلاعات کافی در این حوزه را دارد و می‌ تواند ما را در این راه کمک کند. اما نیاز است که همیشه انرژی بسیاری صرف کنیم و به صورت حضوری در محل حاضر شویم ؟ البته که نه ! 

مشاوره تلفنی سئو ، می تواند از راه دور و بصورت کاملا تلفنی سایت شما را بازدید کرده و نظرات خود را اعمال کند. حتی می تواند با استفاده و کمک تیم مجرب خود ، بسیاری از ایرادات موجود در سایت شما را رفع کند. در هنگام سئو کردن سایت ، بهتر است به نکات بسیاری توجه کنید. مطمئن شوید که URL های صفحه خود را نادیده نگیرید ؛ چرا که برای سئو سایت شما مهم هستند. اینجاست که تحقیقات کلمات کلیدی شما به کارتان می آید. مشاورین تلفنی ، تمامی این مراحل و نکات را می دانند و آن‌ ها را جهت بهبود سایت شما به کار خواهند گرفت.

مشاوره سئو حرفه ای

خرید آنلاین دنیا را فرا گرفته است. در حالی که مردم هنوز برای خرید وسایل به فروشگاه می روند ؛ نمی توان جذابیت خرید آنلاین و بدون صرف انرژی را نادیده گرفت. از وسایل لوله کشی گرفته تا ضروری ترین ابزار آلات موجود در خانه ؛ اگر بخواهید ، می توانید آن را با جستجو در سایت و بدون خروج از خانه تحویل بگیرید. در این جا ، نامی در ذهن ما شکل می گیرد به نام سئو. مشاوره سئو حرفه ای ، با داشتن تجربه و دانش کافی ، می تواند همراهی مناسب و کارآمد در جهت پیشرفت سایت شما باشد. حتی اگر کسب و کار شما به جای فروش محصولات ، خدماتی را ارائه می دهد ؛ احتمال باور نکردنی وجود دارد که اکثر مردم آن را به صورت آنلاین دریافت خواهند کرد. این بدان معناست که تجارت الکترونیک ، باید اولویت بسیار مهمی برای تمامی شرکت های بزرگ باشد. اگر در حال مدیریت یک کسب و کار بزرگ و کلان هستید و قصد دارید تا با فروش اینترنتی ، سود خود را چند برابر کنید ؛ پیشنهاد می کنیم که از مشاوره سئو حرفه ای بهره ببرید.

به هر حال ، شما می‌ توانید با بهره گیری از مشاور سئو و طراحی پیشرفته و بهینه‌ سازی شده برای تجربه‌ های کاربری ایده‌ آل ، بهترین وب‌ سایت دنیا را داشته باشید. 

بهترین مشاوره سئو سایت

احتمالا قبلا متوجه شده اید که استراتژی سئو ، به شما کمک می کند تا وب سایتی جذاب تر و پر بازدید تر داشته باشید. هدف در اینجا ، رتبه بندی بالاتر و هدایت ترافیک ارگانیک بیشتر است. شما می توانید با دریافت بهترین مشاوره سئو سایت ، صفحات وب سایت خود را رونق داده و به ترافیک ارگانیک کافی برسید. الگوریتم های جستجو همیشه در حال تغییر هستند. این جمله شاید بسیار ساده بنظر برسد ، اما بی نهایت عمیق و مهم می باشد. مشاورین سئو ، کسانی هستند که همواره از علم روز با خبر بوده و خود را آپدیت نگه می دارند. اگر شما از آخرین پروتکل های ارائه شده توسط گوگل عقب بمانید ، ممکن سایت شما از رقبا عقب بیفتد. از آنجایی که گوگل ، به دنبال افزایش کیفیت جستجو های خود و ارائه راه حل های بهتر به کاربران برای یافتن پاسخ های خود می باشد ؛ الگوریتم های آن ، چندین بار در سال به روز می شوند. اما چه کنیم که از علم روز دنیا عقب نمانیم و بهترین مشاوره سئو سایت را دریافت کنیم ؟ برای تحقق این امر ، کافیست به مشاورین مجرب و با استعداد اعتماد کرده و سایت خود را به آن ها بسپارید. شما باید به طور منظم از آخرین تغییرات ارائه شده توسط شرکت گوگل با خبر باشید تا مطمئن شوید که از بهترین شیوه ها و استراتژی ها استفاده می کنید.

هزینه خدمات مشاوره سئو

مشاورانی که برای شرکت های بزرگ کار می کنند ؛ تمام تلاش خود را برای ارتقا و رسیدن به هدف نهایی انجام می دهند. این افراد ، همواره در تلاش اند تا خود را با علم روز دنیا تطابق داده و بهترین روش ها را برای سئو سایت ها استفاده کنند. مشاور سئو ، به شما کمک می کند تا بهترین و مناسب ترین واژه های کلیدی را برای صفحات سایت خود پیدا کرده و استفاده نمایید. هزینه خدمات مشاوره سئو ، با توجه به وظایف و مسئولیت های انجام شده توسط مشاور ، متفاوت می باشد. بدیهی است که بودجه و بازه زمانی شما ، به موقعیت منحصر به فرد شرکت شما بستگی دارد. اما اگر قصد دارید تا نتایج مطلوبی را کسب کنید ، بهتر است که برای آنها هزینه کنید. شما باید از دستورالعمل های گوگل پیروی کنید و آنها را بکار ببرید. مشاوره سئو ، به شما کمک می کند تا به صورت اصولی و حرفه ای ، سایت خود را طراحی کنید و در رقابت با دیگر سایت های مشابه ، پیروز شوید. در حال حاضر ، یک استراتژی سئو قوی ، نیاز به یک وب سایت سریع و محتوای منحصر به فردی دارد که به طور خلاصه و جامع ، به جستجو های کاربران پاسخ دهد و اعتماد بسیاری را جلب کند.