تبلیغات متنی

تبلیغات متنی که امروزه به عنوان یک راه تبلیغاتی عالی می تواند به بهترین شکل ممکن به کسب درآمد و در نتیجه فروش بیشتر محصولات کمک کند توانسته در حوزه بازاریابی و تبلیغات انواع وب سایت ها، فروشگاه های آنلاین و بسیاری از خدمات دیگر در نقش یک راهکار تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن خود را در بین تبلیغات متنوع جای دهد. انواع تبلیغات بنری را شما می توانید با یک شاخه خاص به نام تبلیغ متنی در نظر بگیرید.

تبلیغات کلیکی هرکدام می تواند به روش خاصی مورد استفاده قرار گیرد که شما باید البته برای هر کلیک پرداخت خاصی را در نظر بگیرید، اما در این مرحله شما اگر فرد باهوشی باشید به خوبی می توانید از تبلیغات متنی استفاده کنید؛ چرا که این تبلیغات کم‌هزینه‌ترین، پربازدید ترین و ساده ترین روشی است که در حوزه تبلیغات و بازاریابی از آن استفاده می‌شود  صددرصد به نفع شماست. در حالت عادی شما میت وانید این نوع تبلیغ را به قول معروف نسل دوم در نظر بگیرید.

تبلیغات متنی

رابطه تبلیغات بنری و تبلیـغات متـنی

بدین ترتیب رتبه سایت شما افزایش پیدا می‌کند و شما می توانید نرخ کلیک را بالا ببرید.  بسیاری از متن های ساده که شما آن را به راحتی نادیده می گیرید این اختیار را دارد که بتواند محتوای شما را با تبلیغی فوق العاده پربازده رو به رو کند.

عملکردی که از تبلیغات بنری انتظار دارید را می توانید از تبلیغات متنی نیز انتظار داشته باشید که البته در تبلیغات بنری شما جذابیت ویژه‌ای را از لحاظ دیداری باید در نظر بگیرید که در تبلیغاتی که به شکل متنی ارائه می‌شود این نوع بحث ها در مورد جذابیت بصری مطرح نیست، اما در هر صورت حوزه ای از تبلیغات بنری است که می‌تواند در راستای بازاریابی و تبلیغات بسیار به شما کمک کند.

ویژگی تبلیغات متنی

تبلیغات متنی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد تا شما به واسطه آن ویژگی ها قدرت متن را در بازاریابی مشاهده کنید. اینچنین می توانید بازدهی و راندمان بالای این نوع تبلیغات را به صورت مطمئن در نظر بگیرید. نتایج گوگل می تواند به شما نشان دهد که این تبلیغ چگونه یک تبلیغ پربا، پرسود و مهمتر از همه پر پول می تواند باشد.

تبلیغات متنی در طولانی مدت رتبه سایت شما را به شکلی کاملا هوشمندانه  ارتقا می دهد که باید سعی کنید در تبلیغ هایی که به شکل متنی ارائه می‌شود از کلمات کلیدی به هیچ عنوان غافل نشوید؛ چرا که کلمات کلیدی یکی از جادویی ترین آلمان های است که امروزه در تبلیغات اینترنتی به ان توجه می شود ولی علاوه بر آن سعی کنید همیشه تفاوت و خلاقیت را در نظر بگیرید، خلاقیت اولین و مهمترین شرطی است که برای این نوع تبلیغات نباید از آن غافل شد و در نوع تبلیغات شما نیاز مخاطب و مشتری را نباید از یاد ببرید؛ چرا که پاسخگویی به نیاز مشتری باعث می‌شود تا وی بتواند ترغیب شود و از محصولات شما به راحتی استفاده کند. اما خلاصه گویی یکی از مهم ترین معیارها محسوب می شود؛ چرا که اصولاً مشتریان حوصله خواندن متن های طولانی را ندارند و شما باید مختصر و مفید تبلیغ خود را به ثمر برسانید.

تبلیغات متنی

هدف تبلیغات متنی

نکته ای که مطرح است و بسیار به آن توجه می‌شود این است که تبلیغات متنی می تواند چه هدفی را دنبال کند، اصولا شما با استفاده از تبلیغاتی که به شکل متن ارائه می شود می توانید از تبلیغات گران قیمت به راحتی جلوگیری کنید و وبسایت خود را به صورت اصولی همراه با یک سئو برنامه‌ریزی شده بالا بیاورید.

بدین ترتیب شما در یکمدت زمان خاص سایت خود را به صفحه اول گوگل هدایت می کنید و اینگونه بازدهی بیشتری برای شما رقم می خورد و حرف های زیادی برای گفتن دارید. امروزه بسیاری از رپورتاژهای آگهی که به سایت بسیار کمک می‌کند به خاطر همین نوع تبلیغات است که میتواند ساختار اصلی خود را حفظ کند و شما را در امر بازاریابی و برندسازی یاری کند و نیاز مشتری را بیان کند.  با تبلیغات اصولی و کم هزینه می توانید به رونق کسب و کار خود بیندیشید و در اینترنت به راحتی فعالیت کنید و فروش بالایی را انتظار داشته باشید . در هر صورت هدف تبلیغاتی که به شکل متنی است، می تواند توجه به این مسئله باشد که از پرداخت هزینه های کلیکی خود را دور نگه دارید.

تفاوت بین تبلیغات متنی با بک لینک

تفاوت بین تبلیغات متنی با بک لینک است این است که بک لینک تنها برای بهبود سئو سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌تواند یکی از عوامل و معیارهای اصلی سئو به حساب آید و در تمامی صفحات وب است آن را مشاهده می کنند اما تبلیغات متنی تنها در مکان های خاص و مشخص سایت مورد استفاده قرار می گیرد و شما از همان ابتدا هدف این تبلیغات را می دانید.

تبلیغات متنی

این چنین است که شما باید یک تفاوت اساسی را بین تبلیغ متنی با بک لینک در نظر بگیرید که البته در تبلیغاتی که به شکل متنی ارائه می‌شود شما مخاطبین خود را به درستی می شناسید و با آگاهی و شناخت کامل تری آن را دنبال می کنید.

سخن پایانی

در تبلیغات متنی اصولا از کلمات کلیدی مناسب استفاده می‌شود و مهمتر از همه نیاز مخاطبین و مشتری به بهترین شکل ممکن پاسخ داده می شود که خلاقیت نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد و یکی از معیارهای اصلی در این نوع تبلیغات  محسوب می‌شود که در  این بین، خلاصه گویی را به هیچ عنوان نباید از یاد برد.