استارتاپ ناب

استارتاپ ناب یکی از کتاب های فوق العاده ای است که می تواند به شما کمک کند تا بدانید چگونه از هزینه‌های غیرضروری جلوگیری کنید و به عنوان یک کارآفرین ماهر و مطرح بتوانید به راه اندازه کسب و کار آنلاین خود بیندیشید. عمدتا بسیاری از کسب و کارهایی که در حال رشد و در حال توسعه هستند، هر کدام می توانند به یک شکل خاص تکنیک های اصولی خاصی را در نظر بگیرند. باید به این نکته توجه داشته باشید که امروزه مروری بر انواع کتاب های متفاوت در این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید رشد  کسب و کار خود کمک کند. هرنوع بی توجهی به این نوع کتاب هاخصوصا کتابی مانند استارتاپ ناب که به قلم نویسنده ای باتجربه مانند Eric Ries باشد، حقیقتا به ضرر افراد است.

استارتاپ ناب

استارتاپ ناب چیست؟

زمانی شما می‌توانید در استارتاپ و سئو موفق شوید که بتوانید از هوش و استعداد خود به نحو احسن استفاده کنید. اما همیشه هوش و استعداد مطرح نیست؛ چرا که پشتکار و تلاش افراد نیز می‌تواند در شرایط مناسب به راحتی کمک کند که در استارتاپ ناب کارآفرینی با تجربه و تمرین بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به جزئیات می توان استارتاپ  را به صورت اصولی با موفقیت های اصولی در نظر گرفت و به خوبی باید به این نکات توجه نمود که در چه مکان و زمانی می توان موقعیت خود را به صورتی که عملکرد محسوب شود به یک فرصت تبدیل کرد.

 در استارتاپ شما می‌توانید با یک عملکرد جدید به راحتی نوآوری و خلاقیت را در قالب شکل های کلیدی مورد بررسی قرار دهید که هدف اصلی استارتاپ ناب کمک به کارآفرینانی است که قصد دارند از هزینه های بیهوده خود را دور نگه دارند و در کسب و کار آنلاین حرفی برای گفتن داشته باشند.

استارتاپ ناب

دلیل شکست استارتاپ ها چیست؟

اریک رایس یکی از نویسندگان و البته کارآفرینان مطرح آمریکایی است که توانسته نوشته های قابل قبولی را برای استارتاپ ناب در نظر بگیرد که شما در این کتاب می توانید فرآیندها، برنامه ها و مدل های جدیدی را برای تجارت خود با استراتژی های دقیق به راحتی مورد بررسی قرار دهید.بسیاری از استارتاپ ها شرکت‌های نوپایی هستند که ممکن است با شکست روبرو شوند اما در این کتاب رویکردهای قابل قبولی را برای توسعه کسب و کار ارائه می دهد تا بتوان دوباره از نو شروع کرد و یک کسب و کار مدیریت شده را به ثمر رساند.

 چرا که برخی از استارتاپ ها به خاطر عدم اطمینان به این نتیجه کار ممکن است از همان ابتدا خود را تسلیم شکست کنند در صورتی که می توان با توجه به انعطاف پذیری و همچنین توجه به بسیاری از شیوه ها و استراتژی ها به بهترین شکل ممکن شانس موفقیت را افزایش داد.به خاطر داشته باشید که استارتاپ ‌ها به هر دلیلی ممکن است در ابتدای کار با شکست مواجه شوند که این شکست می تواند به خاطر عدم محاسبات دقیقی باشد که به خاطر اطلاع نداشتن از تغییر بازار به وجود می آید. اما شکست دیگری ممکن است به خاطر استفاده نادرستی باشد که از ابزار به عمل می آید در صورتی که این ابزار خود می‌تواند به بهترین شکل ممکن است وضعیت آشفته را سازماندهی کند و مدیریت درست صددرصد از شکست های پی در پی جلوگیری می کند.

استارتاپ ناب

اصول استارتاپ ناب

در استارتاپ ناب اصول خاصی مورد بررسی قرار می‌گیرد که این اصول می‌تواند در ابتدا به این نکات مربوط باشد که کارآفرین باید هدف خود را از همان ابتدای کار به خوبی مشخص کند و با اطمینان کامل برای شرکت و یا صنعت خود به کار و فعالیت بپردازد؛ چرا که کارآفرینی خود یک مدیریت است که نباید از آن غافل شد و همچنین استارتاپ ها باید بدانند که یادگیری مداوم یکی از شگردها و رویکردهای اصلی است که باید به آن توجه کنند و در این بین، تنها تولید کالا ملاک نیست که اگر تنها به این موارد بیندیشند صددرصد در استارت آپ خود به موفقیت قابل قبولی می رسند و این گونه است که اگر استارتاپ ناب را مدنظر داشته باشند می توانند با نوآوری و خلاقیت هر چه بهتر عملکرد استارتاپ خود را به شکل قابل قبول ارزیابی کرده و همچنین از شکست استارت آپ جلوگیری نماید.

سخن پایانی

استارتاپ ناب می تواند هدف استارتاپ را از  همان ابتدا مشخص کند؛ چرا که اگر استارتاپ از ابتدای شروع کار خود هدف را در نظر نگیرد، به هیچ عنوان نمی تواند با یک استراتژی و روش خاص به کسب اعتماد مشتری بپردازد و مهمتر از همه این اختیار را ندارد که به تجزیه تحلیل داده های بازار بیندیشد. این نکته را به خاطر بسپارید که هر کدام با ویژگی های خاص خود می تواند نیاز مشتری را درک کرده و در راستای آن به تولید محصولات قابل قبولی بپردازد و هرنوع عملکردی با هر روش یادگیری صددرصد باعث می‌شود تا افراد بتوانند فرآیند خود را به صورت اصولی رو به جلو حرکت دهند و در این بین، بهینه سازی و توجه به نیاز مشتری باعث می شود تا یک بازخورد منطقی را بتوان از مشتری انتظار داشت در این زمینه راهکارهای منطقی این کتاب به خوبی فرصت‌های قابل توجهی شما را به بهترین شکل ممکن معرفی می کند که ما در این این مقاله با اصول استارتاپ ناب متوجه می شویم کارآفرین باید چگونه عملکرد خود را پوشش دهی کند تا بتواند بر روی روال کار خود تاثیر جدی بگذارد که از شکست تیم جلوگیری نماید و این موارد جزء اصول هستند.