نام پروژه: ماکان دکور
آدرس سایت: makandecor.com
کلمات بهینه شده در این پروژه:

سرویس خواب

سرویس خواب شرکتی

سرویس خواب عروس

سرویس خواب اسپرت

بهترین سرویس خواب

میزان پیشرفت درحال حاضر: 100%

توضیحات:

ما با گروهی به اسم ماکان دکور فعالیت خود را از سال ۸۹ اغاز کرده ایم و با تکیه بر نیروی جوانی وبا تجربه ای که در این سال ها به دست آورده ایم هرساله اقدام به گسترش کار خود نموده ایم. 

بعد گذشت چند سال هنوز هم اشتیاق و تلاش روزهای اول هست و هر روز در تلاش هستیم تا خدمات و محصولات جدیدتر و بهتر به جامعه خود معرفی کنیم. 

در این گام هم سعی کردیم با ایجاد این سایت باعث معرفی کسب و کار خود شویم که باعث یکپارچگی در فروش در استان های مختلف ایران شویم. 

هر روز درتلاش هستیم که با راه های مختلف کمکی به جامعه خریداران کنیم.هدف ما ارائه راه حل های بهتر برای خریدی منطقی،به صرفه و لذت بخش میباشد. 

محصولاتی که ما برای فروش گذاشته ایم طیف گسترده ای از لحاظ قیمت و طرح دارند و با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت عرضه میشوند.خدماتی هم در سایت ارائه میشود که برای مشتریان عزیز گزینه های انتخاب بهتر و همچنین امکان مقایسه به وجود می آورد. 

این خدمات شامل: 

امکان خرید اقساطی 

 امکان مشاوره حضوری و تلفنی 

امکان دیدن کارها در مقیاس واقعی و عکس واقعی کار برای تجسم بهتر 

 حمل و نصب با پایینترین هزینه

 پشتیبانی 

 پایین ترین قیمت

بهینه سازی و سئو سایت ماکان دکور در ایران سایت برای کلمات کلیدی سرویس خواب، سرویس خواب شرکتی، سرویس خواب اسپرت، سرویس خواب عروس و بهترین سرویس خواب انجام شده است. این پروژه با طراحی سایت بصورت کامل آغاز گردید و پس از انجام پروسه ی طراحی سایت به زبان دات نت با تولید محتوا و ساخت لندینگ ها و تبلیغات آف پیج برای کلمات کلیدی هدف به موفقیت رسید.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه سرویس خواب و دکوراسیون داخلی می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید. برای سفارش پروژه سئو کلیک کنید.

ماکان دکور