نام پروژه: صرافی علیرضا
آدرس سایت: alirezaxchange.com
کلمات بهینه شده در این پروژه:

ارز نیمایی

دلار نیمایی

میزان پیشرفت درحال حاضر: 100%

توضیحات:

شرکت تضامنی علی حاجی ابول لو و شرکا با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه طلا و ارز در کشور و همچنین تحت نظارت بانک مرکزی شرکت تضامنی علی حاجی ابول لو وشرکاء با برند صرافی علیرضا در سال 1396 تاسیس و با شماره ثبت 509276 تحت نظارت بانک مرکزی ج.ا.ا آغاز به کار نموده است. این شرکت تاکنون تمامی تلاش خود را جهت خدمت رسانی دقیق وسریع و مطمئن برای انجام کارهای مشتریان نموده تا رضایت آنان را بیش از پیش تضمین نماید.این مجموعه با هدف ارائه خدمات خرید وفروش ارز و انجام حوالجات در سامانه سنا و نیما ازطریق بانکها و کارگزاران در خارج از کشور در چهارچوب قوانین و مقررات ارزی بانک مرکزی ج . ا .ا فعالیت می نماید .امید است که با به کارگیری همکارانی توانمند و رعایت قوانین مربوطه خدمات خود را توسعه بخشد و رضایت مشتریان ارجمند را جلب نماید.

سئو سایت صرافی علیرضا در ایران سایت با طراحی سایت و تخصیص هاست آغاز گردید. تمامی فاز های تولید محتوا و ساخت لندینگ در دپارتمان سئوی ایران سایت انجام شد و در نهایت با آن پیج لندینگ ها و تبلیغات آف پیج توانستیم در کلماتی بیش از تعهدات موجود به صفحه اول برسیم.

امروز این سایت بر روی کلمات کلیدی دلار نیمایی و ارز نیمایی و حتی کلماتی مرتبط با سامانه ارز نیمایی به نام سناریت در صفحه اول گوگل قرار دارد.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه صرافی می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید. برای سفارش پروژه سئو کلیک کنید.

صرافی علیرضا