نام پروژه: رامو
آدرس سایت: ramo.tv
کلمات بهینه شده در این پروژه:

مهدکودک آنلاین

پیش دبستانی آنلاین

کاردستی

میزان پیشرفت درحال حاضر: 100%

توضیحات:

رسانه رامو با همکاری پیک گلواژه که سابقه بیش از 25 سال در حوزه کتب کمک آموزشی در مقاطع ابتدایی و متوسطه را دارد، خدمات آموزش مجازی و غیر حضوری دانش آموزان عزیر 3 الی 12 سال را در سراسر کشور و بصورت کاملا غیر حضوری و در راستای بهبود سطح آموزشی این رده سنی بعهده گرفته است.

این رسانه با استفاده از پتانسیل، توانایی ها و قابلیت های واحدهای علمی و فنی خود و با توجه به شرایط کنونی جامعه و اپیدمی بوجود آمده در صدد ارزش آفرینی برای خانواده های محترم از طریق ایجاد محتوای علمی با تولید کتابها، کاربرگ ها و ویدئوهای آموزشی متنوع و متناسب با هر مقطع تحصیلی برای دانش آموزان 3 الی 12 سال و همچنین ارائه سامانه آموزش غیر حضوری و آنلاین است تا همواره خانواده های عزیز بدون دغدغه و نگرانی در خصوص آموزش فرزندان خود در این دوران باشند.

بهینه سازی و سئو سایت رامو برای کلمات کلیدی مهدکودک آنلاین، کاردستی، پیش دبستانی آنلاین انجام شده است. این پروسه در ایران سایت از طراحی سایت رامو و اتمام فاز اول گرافیک آغاز شده و سپس با تولید محتوا و سئو آن پیج لندینگ ها و در نهایت انتشار رپرتاژهای خبری با موفقیت انجام شده است.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه کودک می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید. برای سفارش پروژه سئو کلیک کنید.

رامو