نام پروژه: افشار راد طب
آدرس سایت: radcommercialgroup.com
کلمات بهینه شده در این پروژه:

حق العمل کاری

ثبت سفارش کالا

حمل و نقل هوایی

میزان پیشرفت درحال حاضر: 100%

توضیحات:

شرکت بازرگانی راد طب در سال ۱۳۸۹ به مدیریت آقای مهدی افشار راد در تهران تأسیس شد. هدف ما از ابتدا خدمات تخصصی بازرگانی خارجی، حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا بوده و در طی این سال ها، توانستیم سهم عمده ای از بازار خدمات واردات در صنایع تجهیزات پزشکی را به دست آوریم.

در همین مسیر برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مشتریان، با به کارگیری از تجربه و تخصص کارشناسان کارآزموده توانستیم، نیاز طیف های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت برآورده سازیم وجه تمایز ما، اطلاعات و تجربه ما، و تلاش برای کسب اعتماد شما است.

تجربه اندوخته شده از سال ها فعالیت در امر واردات، صادرات، حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا، سرعت، دقت و کاهش هزینه ها و رضایت همکاران تجاری را برایمان به ارمغان آورده است. تلاشمان بر این است تا رعایت موازین قانونی را سرلوحه فعالیت هایمان قرار دهیم.

بهینه سازی و سئو سایت افشار راد طب در ایران سایت برای کلمات کلیدی حق العمل کاری، ثبت سفارش کالا و حمل و نقل هوایی انجام شده است. این پروژه با طراحی سایت بصورت کامل آغاز گردید و پس از انجام پروسه ی طراحی سایت روی هسته وردپرس با تولید محتوا و ساخت لندینگ ها و تبلیغات آف پیج برای کلمات کلیدی هدف به موفقیت رسید.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه حمل و نقل و واردات و صادرات می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید. برای سفارش پروژه سئو کلیک کنید.

افشار راد طب