صفحه اول گوگل

امروزه، کسب و کار آنلاین به یکی از پر طرفدارترین مدل های کاری تبدیل شده است و تقریبا تمامی کسب و کارها تلاش می کنند تا جایگاه خود را در فضاهای آنلاین تثبیت کنند. به همین دلیل، رقابت زیادی برای طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه آنلاین وجود دارد. مطالعات نشان می دهند مشتریان به لینک هایی که در صفحه اول گوگل به نمایش در می آیند بیشتر از لینک های دیگر اعتماد می کنند. در نتیجه، جای تعجب نیست تمامی کسب و کارها تمایل داشته باشند تا جایگاه خود را به صفحه اول گوگل برسانند. اگر شما نیز تمایل دارید رتبه سایت خود را ارتقا دهید، در ادامه این گزارش همراه ما باشید!

رتبه بندی گوگل

اگر می خواهید وارد نبرد صفحه اول گوگل شوید، باید به بهینه سازی سایت و یا سئو سایت خود توجه ویژه ای داشته باشید. امروزه، رقابت به حدی زیاد است که کوچکترین مورد می تواند رتبه سایت شما را پایین بیاورد. به همین دلیل، اگر می خواهید در دنیای پر رقابت کسب و کار امروزی موفق شوید، باید به تمامی فاکتورها توجه دشته باشید. برخی از موارد که سبب می شوند سایت شما ارتقا پیدا کنند به شرح زیرند:
• سرعت بارگذاری سایت ( این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد، هر چقدر سایت شما کند تر باز شود، به همان اندازه ترافیک سایت کاهش پیدا می کند)
• لینک سازی مناسب ( شما با این فاکتور می توانید ارتباط های مناسب برقرار کنید و سایت خود را به ربات های تحلیل گر گوگل نشان دهید. رپورتاژ از سایت های مرتبط یکی از مواردی است که تمامی سایت داران باید مد نظر قرار دهند)
• تولید محتوای مناسب ( هیچ چیز مانند تولید محتوای مناسب نمی تواند مشتریان و کاربران بالقوه را به سمت سایت شما بکشاند)
• توجه به شبکه های اجتماعی ( موتور جستجو گوگل به این موضوع اشاره کرده است شبکه های اجتماعی می توانند به عنوان یک بک لینک قوی در نظر گرفته شوند و به رشد کسب و کار کمک کنند. در نتیجه، اگر می خواهید رتبه سایت خود را ارتقا دهید، باید به این موضوع توجه داشته باشید)
• جستجو سریع اطلاعات ( طراحی و یا معماری سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربر براحتی بتواند چیزی را که نیاز دارد پیدا کند. این موضوع به طرز شگفت آوری بر موفقیت سایت شما اثر می گذارد)
• امنیت بالا ( امروزه تمامی کاربران به فضای خصوصی اهمیت ویژه ای می دهند، بنابراین، هر چقدر امنیت سایت شما بالاتر باشد، کاربران بیشتر به شما اعتماد می کنند)

صفحه اول گوگل
باید به این موضوع اشاره کنیم، شما برای ورود به صفحه اول گوگل به موارد بسیار بیشتری از چیزی که در بالا به آنها اشاره شد نیاز دارید. به طور مثال، برطرف کردن اشکالاتی که ممکن است در کد نویسی سایت وجود داشته باشید از جمله مواردی است که به موفقیت وب سایت شما کمک می کند. به همین دلیل، اگر خودتان در این زمینه تخصص ندارید، باید با یک سئو کار حرفه ای در ارتباط باشید!

صفحه اول گوگل فارسی

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که راه ورود سایت شما را به صفحه اول گوگل همورا می سازد و سبب می شود رتبه اول در سرچ گوگل را بدست بیاورید، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. به این موضوع توجه داشته باشید که شما برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب باید اتاق فکر تشکیل دهید و با افراد متخصص در ارتباط باشید. شما می توانید چندین کلمه کلیدی برای سایت خود در نظر بگیرید و بر روی آنها کار کنید.
به طور مثال، تصور کنید کسب و کار آنلاین شما در زمینه فروش کفش فعالیت دارد. فروش کفش می تواند به عنوان کلمه کلیدی شما در نظر گرفته شود و شما می توانید با استفاده از این کلمه کلیدی عبارت کلیدی خود را طراحی کنید. توصیه می شود حتی عبارت کلیدی را که کمتر استفاده می شود در میان کلمات کلیدی انتخابی خود قرار دهید. زیرا با اینکار می توانید کاربران خاص را نیز به سمت کسب و کار خود بکشانید. در همین جا به شما اعلام می کنیم اگر می خواهید به صفحه اول گوگل برسید، باید به انتخاب کلمه کلیدی توجه ویژه ای داشته باشید!

بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل

بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل می تواند بسیار شگفت انگیز باشد! اگر سایت شما در لینک های نخستین موتور جستجو گوگل نشان داده شود، بی شک می توانید درآمد خود را به میزان چشمگیری افزایش دهید. همچنین، یکی دیگر از مواردی که اهمیت قرارگیری در رتبه های نخستین موتور جستجو گوگل را نشان می دهد برندسازی است. معمولا کسب و کارهایی که در صفحه اول گوگل قرار می گیرند، به برند معتبری در میان مشتریان تبدیل می شوند و این چیزی است که تمامی کسب و کارها به دنبال آن هستند. بنابراین، شما می توانید با سئو سایت به این جایگاه برسید و در میان رقبای خود بدرخشید.

صفحه اول گوگل
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد ورود به صفحه اول گوگل در اختیار شما قرار دهیم. شما برای قرار گیری در این جایگاه باید به موارد متعددی از جمله سرعت سایت، امنیت سایت، تولید محتوای مناسب، لینک سازی، معماری سایت و موارد دیگر توجه داشته باشید. در واقع، مهمترین مسئله ای که سایت شما را در معرض دید مشتریان و کاربران بالقوه قرار می دهید، طراحی سایت به گونه ای است که کاربر راحت تر بتواند به آنچه می خواهد برسد. بنابراین، باید سایت خود را به یک سئوکار حرفه ای بسپارید و از آنها در این زمینه کمک بگیرید.