کانوا

کانوا به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید . این ابزار به افراد این امکان را می دهد تا حتی با داشتن دانش و آگاهی فنی برای طراحی کردن تصاویر و ویدئوها اقدام نمایند. ابزارهای دیجیتال مارکتینگ از جمله ابزارهای آنلاین می باشند. این ابزارها به افراد کمک می کنند تا در یک یا چندین منابع دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات و غیره با سرعت بالایی به موفقیت دست پیدا کنند. برخی از این ابزارها رایگان بوده و بعضی دیگر نیاز به صرف هزینه دارند. ابزار طراحی آنلاین کانوا به صورت نیمه رایگان می باشد و همه کاربران ایرانی می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. شما با استفاده از این ابزار به راحتی و آسانی می توانید کارهای مربوط به تنظیمات را انجام دهید. در ادامه مطالب بیشتری را در مورد این ابزار مفید و کاربردی ارائه خواهیم داد.

کانوا

معرفی بهترین ابزار بازاریابی 

کانوا یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی است که برای طراحی گرافیک به کار گرفته می شود. این پلتفرم شرایطی را فراهم می کند تا دعوت نامه، کارت ویزیت، اعلامیه و غیره به وسیله الگوهایی که به صورت پیشرفته طراحی شده اند به سهولت صورت گیرند. این موضوع درست همانند این است که با داشتن یک نسخه اصلی رایگان از فتوشاپ همه عکس های خود را بدون نیاز به دانش خاصی ویرایش نمایید. عدم نیاز به یک طراح گرافیک یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید در مورد ابزار مورد توجه قرار دهید. کاربران با استفاده از برنامه می توانند به الگوهای بسیار زیاد و متنوعی دسترسی پیدا کنند.. به طور تقریبی شما قادر به طراحی کردن هر چیزی برای کسب و کار خود هستید. به طور کلی اگر به دنبال ابزاری هستید که از طریق آن به همه چیز مانند فونت ها، ویدئوها، موسیقی و غیره دسترسی داشته باشید Canva بهترین گزینه خواهد بود.

نحوه عملکرد ابزار بازاریابی  Canva

ابزار کانوا به سادگی قابل استفاده بوده و پیچیدگی خاصی ندارد. هنگام وارد شدن به سیستم و قرار گرفتن یک صفحه روبروی شما، در قسمت بالای صفحه یک منو پیدایش خواهید داشت. پس، مهم نیست که شما در کجای برنامه هستید، Canva شما را به سمت صفحه اصلی هدایت می کند. با کلیک کردن بر روی الگوها جستجو کردن الگوهای گوناگون برای شبکه های اجتماعی، جهت استفاده شخصی یا تجاری امکان پذیر می باشد.  افراد برای جلسه آینده شان یک برند، کارت ویزیت، بروشورها و غیره را عرضه می کنند. حتی قادر به ایجاد کردن بک گراندهای سفارشی برای جلسه آینده خود خواهند بود. همچنین می توانند با استفاده از برنامه برای انجام کارهایی از جمله نقشه های مفهومی، کارت تبریک، پیشنهادها و مواردی از این قبیل اقدام نمایند.

کانوا

اصلی ترین کاربردهای ابزارهای بازاریابی کانوا

افراد در نوار جستجو می توانند تایپ موارد مورد نظر خودشان را انجام دهند. برای مثال شما در جستجو ایده های فرستادن اینستاگرام برای ایجاد کردن پست دیگر اینستاگرام خودتان می باشید. به منظور انتخاب کردن الگوهای بسیار زیادی را به شما نشان می دهد که طراحی آنها از قبل انجام گرفته است. شما قادر هستید این الگوها را مورد استفاده قرار دهید و تنها اصلی ترین داده ها از قبیل برند تجاری خودتان را تعویض کنید. همچنین می توانید عناصر گوناگونی را با یکدیگر ادغام کرده و یک مورد بسیار مدرن و خاص را برای کسب و کارتان به وجود آورید. از ابزار بازاریابی کانوا می توان برای طراحی کردن استوری ها، جلدها، آگهی ها و غیره را در هر مکانی همانند اینستاگرام و فیسبوک استفاده کرد. حتی امکان به کار بردن آن برای طراحی کارت ویزیت نیز وجود دارد.

مهمترین مزیت های ابزار با کیفیت کانوا

یکی از مهمترین مزیت های ابزار با کیفیت دیجیتال مارکتینگ به نام کانوا این است که عکس رایگان در اختیار شما قرار می دهد. به طوری که بیش از صدها هزار تصویر سهام به صورت رایگان به شما ارائه می دهد. به علاوه، با استفاده از بک گراند میتوان طبیعت، حیوانات را بررسی و تصاویر را انتخاب نمود. دسترسی پیدا کردن به تعداد بیشماری از آیکون های گوناگون به عنوان یکی دیگر از مزایای این برنامه به حساب می آید. همچنین باید بگوییم که این ابزار بازاریابی خیلی خوب با برنامه های گوناگون از جمله Giphy ترکیب می گردد. از طرفی دیگر محلی در این ابزار موجود می باشد که با چگونگی به کارگیری  کانوا اندکی بیشتر آشنا می شوید. این ابزار دارای یک برنامه کوچک محتوا می باشد که می توان یک گروه را تشکیل داد و پوشه هایی را به صورت مجزا به وجود آورد. 

کانوا

کانوا یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال مارکتینگ می باشد که با استفاده از آن می توان طراحی گرافیک را به بهترین شکل ممکن انجام داد. برای استفاده از این ابزار تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد کردن یک حساب کاربری می باشد. این برنامه به گونه ای تولید و ساخته شده است که بدون داشتن دانش فنی خاصی می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. این برنامه از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی برخوردار است که به شما امکان طراحی کردن تصاویر، بروشور، آگهی برای شبکه های اجتماعی را خواهد داد. هدف طراحان از ارائه ابزار Canva این است که همه افراد توانایی طرحی کردن نیازهای گرافیکی خودشان و همچنین منتشر کردن آنها را داشته باشند.  از طریق الگوهای طراحی شده توسط این برنامه می توانید با هیجان بیشتری کارتان را آغاز نمایید. لازم به ذکر است که اکنون کانوا در  200 کشور با 100 زبان مختلف کاربرد دارد.