هاب اسپات

هاب اسپات یک آژانس مارکتینگ و یک مشاور می باشد که به افراد و سازمان ها کمک می کند تا فروش بالایی داشته باشند. همانطور که می دانید آموزش و ابزارهای تخصصی برای وارد شدن به عرصه دیجیتال مارکتینگ ضروری است تا به همراه تلاش و انگیزه ی زیاد قادر باشید به نتایج مطلوب دست پیدا کنید. با وجود این تعداد زیادی از متخصصان فعال در زمینه بازاریابی تمایل زیادی ندارند تا دوره های آموزشی گوناگون را بگذرانند. ولی برای وارد شدن و کسب کردن آگاهی به روز در زمینه بازاریابی دیجیتال روش های موثری موجود می باشد. آموزش های آنلاین و گرفتن گواهینامه از بهترین موسسه های دنیا به عنوان یکی از این روش ها به شمار می آید. شرکت هاب اسپات یکی از موسساتی است که آموزش دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای حرفه ای را به متخصصان ارائه می دهد. در ادامه مطالب جامع و مفیدی را در مورد نرم افزار هاب اسپات ارائه می دهیم.

هاب اسپات

آشنایی با بهترین نرم افزار بازاریابی

همانطور که قبلا شاره کردیم شرکت هاب اسپات یکی از شرکت هایی می باشد که آموزش دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد. به علاوه ابزارهایی را در اختیار متخصصان می گذارد که کاملا تخصصی می باشند. با توجه به اینکه در این زمینه به صورت حرفه ای عمل می کند نسبت به موسسات دیگر برتری دارد. به طور کلی باید گفته شود که HubSpot یک پلتفرم فروش و بازاریابی درونگرا یا اینباند مارکتینک است. این پلتفرم به شرکت ها در جذب کردن بازدیدکنندگان و تبدیل کردن آنها به لید و نزدیک ترین مشتری کمک شایانی خواهد کرد. منظور از لید شخصی است که به کالا یا خدمات شما علاقمند شده است. خالی از لطف نیست بدانید که برایان هالیگان تاسیس کننده و مدیر عامل سایت  HubSpot، بازاریابی درونگرا را اولین بار در سال 2005 مورد استفاده قرار داد. از نظر او انتخاب  بازاریابی دروتگرا برای کسب و کارهای کوچک با درآمدهای بالا و شرکت های دانش بنیان مناسب ترین گزینه است.

هدف نرم افزار هاب اسپات HubSpot

هاب اسپات یکی از ابزارهای بسیار قوی بازاریابی دیجیتال می باشد. کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی کردن موثرترین چالش های بازاریابی توسط این ابزار فراهم شده اند. هدف این نرم افزار علاقمند کردن افراد به کسب و کار شما می باشد. ممکن است کار راحتی نباشد که بخواهیم آن را به عنوان یک سرویس توصیف کنیم. زیرا، در درون این مجموعه سرویس های زیاد و متنوعی وجود دارد. به همین جهت شما با توجه به نیاز و نوع کسب و کار خود قادر هستید بعضی یا همه آنها را مورد استفاده قرار دهید. توسعه این نرم افزار به اندازه ای بوده که توانایی محدود کردن نیاز شما به ابزارهای بازاریابی دیجیتال دیگر را دارد. در آن می توان ابزارهایی جهت اندازه گیری بازدید کنندگان و همچنین سرویس پشتیبانی آنلاین را پیدا کرد.

هاب اسپات

اصلی ترین مزایای HubSpot

یکی از مهمترین مزایای هاب اسپات این است که دارای قابلیت شخصی سازی می باشد و برای متن های گوناگون امکان درست کردن محیط مستقل وجود دارد. علاوه براین به شرکت های جست و جو کننده بهترین ویژگی ها را ارائه می دهد. یکی دیگر از مزیت های HubSpot این است که بدون به وجود آوردن مشکل خاصی برای ابزارها و نرم افزارهای دیگر در پس زمینه سیستم فعال می شود. این نرم افزار از رکوردهای خریداران در یک فضا محافظت کرده و به شما امکان دسترسی داشتن به فیدبک های رسیده از طرف مشتریان را می دهد. در مورد مزیت دیگر این نرم افزار باید بگوییم که مهمترین و مشهورترین مشخصات گوگل از جمله جی میل، گوگل درایو و گوگل کلندر در آن وجود دارد. قدرتمند و منعطف بودن  را می توان به عنوان یکی دیگر از مزایا و نقاط قوت هاب اسپات محسوب کرد.

مهمترین ویژگی های نرم افزار هاب اسپات HubSpot

در بازار رقابتی فعلی، هاب اسپات یکی از نرم افزارهای بسیار مشهور و با کیفیت CRM به حساب می آید. این نرم افزار  به دلیل برخوردار بودن از قابلیت ها و مکانیزم فوق العاده رضایت مشتریان را جلب کرده است. قسمت گسترده ای از خدمات و قابلیت هایآن را می توان به صورت رایگان مورد استفاده قرار داد. پلتفرم ساده آن برای مشتریان شرایطی را فراهم می کند تا به راحتی و آسانی آن را به کار گیرند. به طوری که نیازی نیست تا در این نرم افزار بسیاری از تغییرات را ایجاد کنند. از آنجیی که ثبت کردن هر نوع فعالیتی را به شکل خودکار انجام می دهد، به همین جهت مشاهده کردن کلیه داده های مربوط به مخاطبان امکان پذیر است. داشتن یکپارچگی خوب با تلفن همراه، ایمیل و وبسایت یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد.

در این مطلب سعی کردیم پلتفرم هاب اسپات را که یکی از بهترین نرم افزارهای بازاریابی می باشد را به صورت جامع و مفید توضیح دهیم. این نرم افزار برای راه اندازی کردن چالش های بازاریابی تاثیرگذار کلیه امکانات مورد نیاز  را فراهم می کند. این موضوع باعث می شود تا مشتریان به کسب و کارتان علاقه زیادی نشان دهند و خوشنود شوند که مشتری شما می باشند. قابلیت های این پلتفرم افزایش یافتن ترافیک ورودی به وب سایت و بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان را به دنبال داشته است. بازاریابی ایمیلی، اتوماسیون بازاریابی، مدیریت بازاریابی درونگرا به شکل یکپارچه مهمترین قابلیت های نرم افزار بازاریابی هاب اسپات هستند. همانطور که ذکر کردیم این نرم افزار دارای ده ها سرویس گوناگون می باشد که شما باید برخی یا همه آنها را با توجه به نیاز و نوع کسب و کار خود انتخاب نمایید.