مدیریت اینستاگرام

همان گونه که اطلاع دارید در عصر کنونی اینستاگرام مارکتینگ جزء پرطرفدارترین و مهم ترین نوع شبکه های اجتماعی به حساب می آید. به صورتی ‌که مطابق با آمار و ارزیابی ها، ۳۱ درصد کسانی که بیش از ۷۵ هزار دلار در سال درآمد دارند، در اینستاگرام به صورتی فعالیت دارند. با توجه به این مبحث تاثیر مدیریت اینستاگرام بیش از پیش حس می شود. در کل گردانندگی اینستاگرام با هدف ارتقا تعامل کاربر، عرضه محصولات و خدمات به گونه ای جذاب بوده که نهایتا موجب پیشرفت کسب و کارها می شود. گردانندگی پست های اینستاگرام اکثرا به وسیله یک اکیپ متخصص و یا در بعضی موارد به وسیله یک شخص صورت می پذیرد.

با توجه به اینکه پنل مدیریت اینستاگرام احتیاج به مهارت و تجربه مکفی دارد و قاعدتا یک فرد با عنوان ادمین اینستاگرام یکتنه نمی تواند تمام تخصص های مورد نیاز را برای گردانندگی اینستاگرام داشته باشد، پیشنهاد می شود که این عمل را فقط به یک اکیپ متخصص و کارآمد محول کنید.

مدیریت اینستاگرام

بهترین نرم افزار مدیریت اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام، با تعداد بی شماری کاربر از تمام دنیا، رسانه ای بسیار تاثیرگذار برای مقاصد تجاری و بازاریابی است. مدیریت به صرفه و کارآمد پیج اینستاگرام می تواند جزئی از عوامل ارتقای برند و کسب و کارتان باشد. به منظور دسترسی به این مقصود، بایستی نرم افزارهای جانبی و ابزار های اینستاگرام را به کار ببرید. در این بخش برخی از ابزارهای کارآمد و پراستفاده برای بازاریابی و گردانندگی اینستاگرام را معرفی می کنیم. چنان چه به ادمین اینستاگرام احتیاج داشتید می توانید با شرکت هایی که این خدمات را عرضه می کنند، تماس بگیرید. 

 • Link tree
 • Later gramme
 • Hoot suit
 • Instagram feed WD
 • Combin
 • Insta follow
 • Social insight
 • Social drift

ابزار مدیریت اینستاگرام

ابزار گردانش اینستاگرام یکی از احتیاجات ضروری حال حاضر جهت کارکرد تاثیرگذار کاربران در اینستاگرام و بازاریابی محتوا است که مطابق با آن کاربران خواهند توانست استراتژی عملکردهای خود را مدیریت و بنا کنند.

ظرفیت اینستاگرام Instagram  به گونه ای است که میان هر برند و مخاطبان خصوصی خود رفته رفته تعامل بیشتری برقرار می کند. اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم توانمند، در سال به صورت میانگین هر ماه حدودا ۲ میلیارد کاربر فعال داشته است.

توصیه می کنیم به منظور گردانش اینستاگرام خود در پی موسسات خصوصی که خدمات دیجیتال مارکتینگ عرضه می کنند، باشید. چون که بایستی به این موضوع دقت کنید که فقط شما نیستید که به امکانات بسیار زیاد اینستاگرام در جذب مشتری رسیده اید! رقیبان شما دریافته اند که مزیت های تبلیغات آنلاین چیست و در این عرصه حضور دارند و به دنبال معرفی کالا و خدمات شان به کاربران هستند.

مدیریت اینستاگرام

پس بایستی با یک برنامه از قبل تدوین شده اینستاگرام تان را بگردانید تا با پرداخت مبلغی جزئی، برندتان را برای همگان به نمایش بگذارید. همچنین دقت کنید که ابزارهای گردانش اینستاگرام، رایگان نبوده و برای برندها عایدی به همراه ندارد تا این ابزارها را به کار ببرند. پس مناسب ترین روش، رجوع کردن به آژانس های تبلیغاتی است زیرا آن ها از این ابزارها به شکل حرفه‌ای بهره مند هستند. در ادامه برخی از ابزارهای معروف که برای گردانندگی اینستاگرام استفاده می شود بیان شده است:

 • Social caption
 • Grum
 • Tail wind
 • Hashtracking
 • Minter
 • Boost

تعرفه مدیریت اینستاگرام

مخارج مدیریت صفحه اینستاگرام دربرگیرنده خدماتی مانند: تولید محتوا، استراتژی محتوا، تبلیغات و غیره است. چنان چه دارای پیج اینستاگرام هستید و نمی دانید که کدام پست ها برای پیج شما مناسب است و چه موقعی با کدام هشتگ ها بایستی این محتوا را به کار ببرید. مناسب ترین روش این است که گردانش پیج اینستاگرامتان را به شرکت های مدیریت اینستاگرام محول کنید.

میزان این هزینه ها متناسب با سطح کیفی و خدماتی که موسسات برای مدیریت پیج ها انجام می دهند، افزایش یا کاهش می یابد. هم اکنون اینستاگرام مکان ایده آلی جهت بازاریابی کالاها و خدمات موسسات شماست. از سویی گردانش پیج اینستاگرام احتیاج به مهارت کافی دارد.

گرفتن واکنشی مثبت و بی نظیر از اینستاگرام احتیاج به تالیف استراتژی محتوایی درخور و ساخت محتوایی جذب کننده است. در حال جذب دنبال کننده دارای هدف برای مشاغل شما احتیاج به تخصص های لازم می باشد.

پروپوزال مدیریت اینستاگرام

در مجموع مقصود از یک پروپوزال کاری، شرح خدمات و وسعت کارکرد تیم یا موسسه شما به منظور بهبود کسب و کار کارفرما است. به صورت خصوصی پروپوزال سوشال مدیا بر روی بخشی از فعالیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی متفاوتی مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، تلگرام، لینکدین و غیره است.

برای تالیف پروپوزال، استاندارد معین و تعریف شده ای که بایستی حتما از آن تبعیت گردد وجود ندارد و با توجه به خدمات شما و مقاصد کاری تان، المان های آن می تواند متغیر باشد.

مدیریت اینستاگرام

مدیریـت اینستاگرام در ویندوز

به منظور دست یابی به صفحه اینستاگرام، بایستی نخست وارد سایتinstagram.com  شده و در مرحله بعد با وارد کردنLog in  شوید. در این مرحله می توانید تنظیمات مد نظر را تغییر دهید. برای تعویض پروفایل می توانید روی عکس گوشه ضربه بزنید تا به بخش پروفایل وارد شوید و سپس روی دکمه Edit Profile  ضربه بزنید. در ادامه، بخش تنظیمات و ویرایش را که حاوی همه اطلاعات‌ پیج تان است، خواهید دید. هر تغییری که مد نظرتان است را می توانید در این بخش اعمال کنید. 

گردانندگی اینستاگرام نیازمند مهارت هایی است که تیم های متخصص به خوبی آن ها را فراگرفته اند. این متخصصان با توانمندی بالقوه ای که در گردانش این پلتفرم دارند می توانند پیج فروش محصولات شما را گسترش دهند و میزان فروش محصولاتتان به میزان بسیار زیادی افزایش یابد.