سئو و بهینه سازی وب سایت – ایران سایت

حضور در صفحه اول گوگل و دیده شدن در نتایج جستجوی کاربران آرزوی بسیاری از شماست. ولی هر سایتی لیاقت حضور در صفحه اول گوگل را ندارد. سایت شما، برند شما و تجارت شما باید در مسیر درست رشد کند.

در یکسال گذشته، گوگل بیش از 200 تغییر کوچک و بزرگ در الگوریتم‌های جستجوی خود اعمال کرده است. برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل می‌بایست سایت و محتوای تجاری شما بهینه‌سازی شود.

برای مشاوره و همچنین تعیین زمان جلسه برای پروژه بهینه سازی میتوانید از طریق سیستم ثبت درخواست ایران سایت یا از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۶۴۵۰ با ما در ارتباط باشید.

ایران سایت با سالها تجربه موفق در صنعت وب ایران و بعنوان یکی از موفقترین ارائه دهندگان خدمات SEO در ایران آماده کمک به شماست.متخصصان بهینه سازی ایران سایت، به شما کمک میکنند تا با حضور در صفحه اول گوگل، توسط مشتریان بیشتری دیده شوید. کلیه مراحل بهینه سازی وب‌سایت شما با استفاده از الگوریتم‌های گوگل و با بهترین کیفیت انجام می‌گردد.دستاوردهای تیم سئوی ایران سایت قابل توجه است. از کمک به معتبرترین خدمات دهندگان آنلاین تا بهینه سازی وبسایت بزرگترین وبسایتهای فروشگاهی و محتوایی کشور. کسب رتبه در پر رقابت ترین کلمات کلیدی نظیر:

بلیط هواپیما،روانشناسی،رزرو هتل،باربری و اتوبار، طراحی سایت و …..دستاوردهای تیم سئوی ایران سایت قابل توجه است. از کمک به معتبرترین خدمات دهندگان آنلاین تا بهینه سازی وبسایت بزرگترین وبسایتهای فروشگاهی و محتوایی کشور. کسب رتبه در پر رقابت ترین کلمات کلیدی نظیر:

بلیط هواپیما،روانشناسی،رزرو هتل،باربری و اتوبار، طراحی سایت و …..دستاوردهای تیم سئوی ایران سایت قابل توجه است. از کمک به معتبرترین خدمات دهندگان آنلاین تا بهینه سازی وبسایت بزرگترین وبسایتهای فروشگاهی و محتوایی کشور. کسب رتبه در پر رقابت ترین کلمات کلیدی نظیر:

بلیط هواپیما،روانشناسی،رزرو هتل،باربری و اتوبار، طراحی سایت و …..

سئو چیست‌؟

 

پروسه افزایش کیفیت و کمیت بازدیدکنندگان یک وبسایت از طریق موتور جستجو و بازدید ارگانیک، سئو نام دارد.

موتورهای جستجوی معتبر نظیر گوگل، بینگ و یاهو برای نمایش نتایج جستجو در صفحات اول خود قوانینی تدوین کرده‌اند تا بهترین و مرتبط‌ترین نتیجه ممکن را به کاربران خود نشان دهند. این قوانین همان الگوریتم‌های جستجو هستند و سئو فرآیند افزایش رتبه در موتورهای جستجو با استفاده از همین قوانین است.

با سئو چه چیزی بدست می‌آورید؟

احتمالا شرایط شما به این شکل است: یک وبسایت طراحی می‌کنید تا با جذب بازدیدکننده بتوانید محصولات و خدمات خود را بفروش برسانید. تا اینجا همه چیز خوب است، اما برای جذب بازدیدکننده باید چکاری انجام دهید؟

یکی از سریعترین روشها استفاده از تبلیغات در موتورهای جستجو است. شما می دانید که مخاطبانتان از گوگل برای یافتن خدمات مورد نیاز خود بهره می برند، پس با تبلیغات در گوگل می توانید این دسته از مخاطبان را وارد سایت خود کنید. این روش سریع و آسان اما پرهزینه است. شما به ازای هر کلیک باید حداقل مبلغی در حدود 2000 تومان (برای کلمات کم رقابت) بپردازید و سقفی هم برای این هزینه های وجود ندارد. شما همچنان باید هزینه کلیک را پرداخت کنید اگر؛ کاربران بصورت تصادفی روی لینک شما کلیک کنند و از سایت شما خارج شوند. همینطور اگر کاربری وارد سایت شما شود و تصمیم به خرید محصول و یا استفاده از خدمات شما را نداشته باشد باز هم از شما هزینه کسر می‌شود. اگر بودجه روزانه شما تمام شود تبلیغ شما بلافاصله قطع شده و تا زمان شارژ مجدد حساب نمایش داده نمی‌شود.

سئو به شما کمک خواهد کرد

تا بعد از صرف مدتی معین، بتوانید بدون پرداخت هزینه به ازای هر کلیک به گوگل، کاربران را جذب کرده و نگران هزینه کلیکی نباشبد. علاوه بر این ثابت شده است که کاربران به نتایج ارگانیک (رتبه واقعی در موتور جستجو و نه تبلیغات گوگلی) اعتماد بیشتری دارند و درصد خرید پس از کلیک از سایت‌هایی که رتبه بالا در صفحه اول دارند بسیار بالاتر است. همینطور در صورت بروزرسانی مداوم سایت و انطباق با الگوریتها، شما قادر خواهید بود مدتها در رتبه‌های بالا حضور داشته و از رتبه خود لذت ببرید.